Královéhradecký kraj

Úvodní stránkaKrajský úřadCestovní ruch

Cestovní ruch

24. 4. 2017

Výzva pivovarům

Vážení milovníci pěnivého moku, pivovarníci. Královéhradecký kraj spolu s destinační společností Východní Čechy připravuje novou mapu pivovarů východních Čech, která bude sloužit žíznivým turistům k orientaci při putování za dobrým pivem v Královéhradeckém a Pardubickém kraji.

Publikoval: Jan Špelda

Celý článek

11. 4. 2017

Královéhradecký kraj je regionem s nejlepším turistickým webem

Na slavnostním vyhlášení celostátního kola soutěže Zlatý erb sklidil významný úspěch také Královéhradecký kraj. Zvítězil v kategorii regionálních turistických portálů. Web spravuje úsek cestovního ruchu krajského úřadu.

Publikoval: Jan Špelda

Celý článek

25. 11. 2016

Seminář Jak dále rozvíjet cestovní ruch v Královéhradeckém kraji

Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje a Královéhradecký kraj si Vás dovolují pozvat na seminář „Jak dále rozvíjet cestovní ruch v Královéhradeckém kraji“.

Publikoval: Jan Špelda

Celý článek

5. 10. 2016

VIII. ročník konference na podporu regionálního cestovního ruchu Královéhradeckého kraje - Turistika a životní prostředí kraje

Konference je určena pro zástupce měst a obcí, pracovníky informačních turistických center, muzeí, chráněných krajinných oblastí a neziskových organizací. Záštitu nad konferencí převzal hejtman Královéhradeckého kraje.

Publikoval: Jan Špelda

Celý článek

20. 7. 2016

Královéhradecký kraj navštívili novináři ze Slovenska

Delegaci tří slovenských novinářů a jedné zástupkyně slovenské cestovní kanceláře hostil Královéhradecký kraj v rámci press tripu zaměřeného na Labskou stezku.

Publikoval: Jan Špelda

Celý článek

20. 7. 2016

Do našeho kraje zavítali polští novináři

Na neděli 19. června 2016 připravil Královéhradecký kraj zajímavý program pro polské novináře v rámci třídenního presstripu, který se nesl v duchu tématu „Jak chutnají Východní Čechy“.

Publikoval: Jan Špelda

Celý článek

10. 5. 2016

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ HOSTIL PRESS – TRIP DÁNSKÝCH NOVINÁŘŮ

Stále více turistů ze Skandinávie zaznamenává za poslední dobu Královéhradecký kraj. Podle statistik se například návštěvníci ze severského Dánska vyšplhali až na pátou příčku v zahraničním příjezdovém cestovním ruchu. Předběhli je pouze blízcí sousedé ze Slovenska, Německa a Polska a také věční turisté s karavany, Holanďané.

Publikoval: Jan Špelda

Celý článek

21. 3. 2016

VELETRH INFOTOUR A CYKLOTURISTIKA 2016

Pardubický a Královéhradecký kraj se představil společně na veletrhu cestovního ruchu INFOTOUR A CYKLOTURISTIKA 2016 ve společné expozici nazvané VÝCHODNÍ ČECHY

Publikoval: Jan Špelda

Celý článek

4. 3. 2016

„Studie rozvoje kongresové a incentivní turistiky v Královéhradeckém kraji“ – výzva k podání nabídek.

Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s.r.o. (HKVS) vyhlásila poptávku na zpracování „Studie rozvoje kongresové a incentivní turistiky v Královéhradeckém kraji“.

Publikoval: Jan Špelda

Celý článek

19. 1. 2016

Královéhradecký kraj se prezentoval na veletrhu v Brně

Ve dnech 14. - 17. 1. 2016 se na brněnském výstavišti konal veletrh cestovního ruchu GO - REGIONTOUR. Královéhradecký kraj tentokrát spojil síly s Pardubickým krajem a prezentuje turistickou nabídku pod značkou Východní Čechy.

Publikoval: Jan Špelda

Celý článek